Grupy producentów owoców i warzyw


Z przyjemnością pragniemy zaproponować Państwu pełną obsługę Grupy na etapie dochodzenia do uznania w zakresie pozyskiwania dofinansowania do inwestycji oraz ich rozliczanie, w tym dokonywanie wszelkich zmian w planach dochodzenia do uznania oraz wnioskach o płatność. Usługa może ponadto obejmować przygotowanie ewentualnych skarg i odwołań od decyzji pracowników ARiMR lub Urzędu Marszałkowskiego związanych z odmową przyznania pomocy, zmniejszeniem jej wysokości oraz nakładanymi karami. Nadmieniam, że współpraca z nami na tym etapie nie wiąże się z koniecznością wpłacania jakichkolwiek zaliczek przed wykonaniem pracy a nasze wynagrodzenie ma w większości charakter premii od sukcesu, czyli przysługuje nam dopiero po skutecznym przeprowadzeniu danego postępowania.

Jesteśmy największą firmą doradczą w regionie specjalizującą się we wspieraniu sektora rolniczego i przetwórczego w zakresie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej. Do grona naszych Klientów należą najwięksi i najbardziej prężni producenci z branży rolnej i przetwórczej na terenie całego kraju. W trakcie naszej działalności asystowaliśmy z sukcesem przy setkach różnorakich i bardzo skomplikowanych projektów realizowanych przez naszych Klientów. Warto nadmienić również, że posiadamy największe doświadczenie w zakresie obsługi grup producentów na terenie Polski.

Pomagamy uniknąć błędów skutkujących  odmową przyznania pomocy i nałożeniem dotkiwych kar na Grupę poprzez sprawowanie kompleksowego nadzoru prawnego i ekonomicznego w trakcie realizacji planów dochodzenia do uznania lub programów operacyjnych. Z naszego doświadczenia wiemy, jak trudno jest spełnić wnioskodawcom wszystkie wymagania związane z prawidłowym przeprowadzeniem inwestycji oraz procedurą rozliczeniową.

Zapewniamy całkowite, rzetelne i profesjonalne przygotowanie dokumentów, doradztwo w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych zaświadczeń i pozwoleń oraz dokumentacji projektowej i ekonomicznej przedsięwzięcia. Gwarantujemy indywidualną opiekę doradcy ds. funduszy europejskich, który na bieżąco będzie informować o postępach pracy i wyręczy w załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności, w tym także w osobistych kontaktach z pracowniakami ARiMR oraz Urzędu Marszałkowskiego.
Copyright © 2009 DHS
Projekt i wykonanie:
Agencja Reklamowa